İletişim Hattı +90 (362) 876 59 53
Haberleşme ve İletişim Politikamız

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKAMIZ

Gelişen ve değişen şartlara uyumlu hizmet anlayışıyla, üyelerinin, temel amacı doğrultusunda; Oda’nın görüş ve önerilerini, yürüttüğü çalışmaları, tüm faaliyetlerini, teknolojinin sağladığı tüm imkanlar ile elektronik, yazılı ve görüntülü medya organlarını kullanarak, üyeler, paydaşlar, yerel yönetimler, iş çevreleri, sivil toplum kuruluşları ve hükümet olmak üzere tüm hedef kitlesine etkin bir şekilde ulaştırmaktır.
Oda üyelerinin vefat haberlerinin ulaştırılması halinde (sms) kısa mesaj yoluyla üyelerimize duyurulmasının sağlanması. Oda yönetim kurulunca belirlenmiş özel gün ve haftalarda odamızın kutlama, dilek ve temennilerinin, gazete ilanları ve internet sayfası yoluyla hedef kitleye ulaştırılması. Başta üyeleri olmak üzere hedef kitlesine ulaşırken bilgilerinin güncelliği ışığında;(SMS) kısa mesaj, elektronik posta, telefon, faks, web sayfası, facebook, yıllık faaliyet raporu, yapmış ve yapacak olduğu tüm çalışmalarında yerel basın kuruluşlarını kullanmaktadır.

Politikalarımız

Terme Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç