Haberler

23
TERME TSO  “ANTALYA YÖRESEL VE GELENEKSEL ÜRÜNLER FUARIN'DA”

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin destekleri ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ile Antalya Ticaret Borsası'nın ev sahipliğinde, 19-22 EYLÜL 2013 tarihlerinde ANTALYA FUAR MERKEZİ EXPO CENTER'da gerçekleştirilen “4.YÖRESEL VE GELENEKSEL ÜRÜNLER FUARI” na, İlçemizi temsilen Terme Ticaret ve Sanayi Odası olarak stand açılarak katılım sağlandı.

            Fuara Terme TSO adına,Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa KEFELİ,Tansu SOĞANCI ve Oda Personelleri Zafer ÖZDEN ile Murat YAMAN katıldılar.

            Fuar da İlçemiz Yöresel Ürünlerinden olan “TERME PİRİNCİ” ve “TERME PİDESİ”  nin tanıtımı yapıldı. Ziyaretçilerin standımızda bulunan ürünlerimize ilgisi oldukça fazlaydı.

            Odamız Yönetimi Fuara katılımın hem İlçemizin hemde Yöresel Ürünlerimizin tanıtımına büyük katkısı olduğunu belirterek desteği ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

[Devamını oku...]

05
TERME TSO’dan İlçemizdeki SMMM’lere MERSİS Sistemi İle İlgili Eğitim Verildi
Terme Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Sicil Müdürlüğü MERSİS (Merkezi Sicil İşlem Sistemi) Uygulamasına geçti.
 
Üyelerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmetler sunabilmek amacı ile 28 Ağustos 2013 Çarşamba günü Terme Ticaret Borsası toplantı salonunda Çarşamba TSO Genel Sekreteri Gültekin SÜRÜL’ün katkıları ile ilçemizde faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere ve personellerine MERSİS Eğitim Toplantısı organize edildi.
 
Konuşmacı Gültekin SÜRÜL sistemin işleyişi ve yeni kayıtlar konusunda katılımcıları bilgilendirdi. Toplantı sonunda Terme Ticaret Sicili Müdürü Zafer ÖZDEN katılımcıların sorularını yanıtladı.
 

[Devamını oku...]

02
Hisarcıklıoğlu Yeniden TOBB Başkanlığına Seçildi

TOBB’un 69’uncu Genel Kurulu’nda M. Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Başkanlığına yeniden seçildi. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ndeki 69. Genel Kurul'da, Hisarcıklıoğlu, toplam 1734 delegenin imzasıyla aday gösterildi. Tek aday olarak seçimlere giren Hisarcıklıoğlu, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu. ​

[Devamını oku...]

24
Ahmet EKMEKÇİ İlçe Başkanlarını Ziyaret Etti

Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi ilçe başkanları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

[Devamını oku...]

24
TD-IHK Genel Kurulu Berlin'de yapıldı…

Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası'nın 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı Berlin’de gerçekleştirildi.Genel Kurula Terme Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdris KELEŞ katıldı, Toplantıya, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete, Almanya Başbakanı Angela Merkel, TD-IHK Başkanı Dr.Rainhardt Freiherr von Leoprechting ve Türkiye’den çok sayıda oda/borsa başkanı katıldı.

[Devamını oku...]

24
HİSARCIKLIOĞLU’NA DESTEK

Terme Ticaret Borsası Başkanı Haluk Trabzon ve Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi yaptıkları açıklamalarla TOBB başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na destek verdiklerini açıkladılar.

[Devamını oku...]

Sayfa 106 / 108İlk   Geri   99  100  101  102  103  104  105  [106]  107  108  İleri   Son   
Yazdır