Haberler

06
TOBB ETÜ Hastanesi Tanıtım Toplantısı Oda Başkanımız Katıldı

Türkiye’nin önde gelen hastanelerinden Özel TOBB ETÜ Hastanesi’nin tanıtım toplantısı Samsun’da yapıldı, tıptaki son gelişmelerin paylaşıldığı toplantıya Terme Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet EKMEKÇİ katılımda bulundu.

[Devamını oku...]

05
Terme Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Belediye Başkanına Ziyaret

Terme Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ekmekçi,Meclis Başkanı Mehmet KÖRPE ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular. 

[Devamını oku...]

28
TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ MURZİOĞLUN'DAN ODAMIZI ZİYARET
 18 Nisan 2014 Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Terme ...

[Devamını oku...]

05
SAMSUN VALİSİ SAYIN HÜSEYİN AKSOY ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy 05/03/2014 tarihinde Odamızı ziyaret etti.

[Devamını oku...]

05
Terme Ticaret Sicili Müdürlüğü'nden!

Bilgileri aşağıda yer alan anonim ve limited şirketler ile kooperatiflerin, ticaret sicili kayıtları üzerinde yapılan inceleme neticesinde münfesih durumda olduğu anlaşılmıştır.

[Devamını oku...]

26
TERME TSO MESLEK GRUBU KOMİTELERİ MÜŞTEREK TOPLANTISI

Terme Ticaret ve Sanayi Odası, meslek komitesi müşterek toplantısı 21/11/2013 tarihinde yapıldı. Müşterek toplantı da,Terme TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet EKMEKÇİ'nin başkanlığında toplanıldı. Başkan, Ahmet EKMEKÇİ meslek komitesi grubu üyelerine bulundukları ve yaptıkları iş kollarına göre görüş ve önerilerini paylaşmaları hususunu belirterek müşterek toplantıyı başlattı.

[Devamını oku...]

Sayfa 101 / 104İlk   Geri   95  96  97  98  99  100  [101]  102  103  104  İleri   Son   
Yazdır